Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2019 22:30
Metro Exodus Plakat
1407V

Metro Exodus prezentuje potwory. Bestie trafią na plakat dla preorderowców

Nie możemy w tym tygodniu narzekać na brak informacji o Metro Exodus. Twórcy właśnie opublikowali plakat i pozwalają nam spojrzeć na postapokaliptyczne bestie wymyślone przez Dmitrija Gluchowskiego.

15 lutego odbędzie się premiera Metro Exodus – autorzy pierwotnie planowali wydać pozycję tydzień później, ale zdecydowali się na przyspieszenie debiutu, ponieważ pod koniec miesiąca na półkach sklepowych pojawi się kilka dużych tytułów. Produkcja zadebiutuje jednocześnie na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Metro Exodus bez tajemnic. Deweloperzy opowiadają o rozwijaniu gry

W Metro Exodus trafimy do czterech zróżnicowanych lokacji, ponieważ podczas historii będziemy podróżować po wielkich terenach za pomocą pociągu. Twórcy w ten sposób zaoferują nam zróżnicowany klimat (różne pory roku) oraz nowych przeciwników.

Część bestii znalazło się na specjalnym plakacie – grafika trafi do wszystkich graczy, którzy złożą zamówienia przedpremierowe na Metro Exodus. Podczas rozgrywki zmierzymy się z przerośniętymi nietoperzami, wielkimi skorpionami, czy też humanoidalnymi bestiami.

“Stworzenia z Metro Exodus” to panoramiczny plakat z wszelkiej maści mutantami, które załoga Aurory napotka podczas podróży przez postapokaliptyczną Rosję. Będzie on dodawany do pierwszej partii pudełkowych kopii Metro Exodus - zarówno w wydaniu standardowym jak i edycji Aurora. Jeśli ktoś już ma złożone zamówienie przedpremierowe, to również otrzyma plakat.

Przedstawiony plakat jest ciekawy, ponieważ pozwala spojrzeć na cztery miejsca. Warto wspomnieć, że każdy obszar zaoferuje specjalne misje poboczne.

Metro Exodus Plakat

Źródło: Twitter

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro Exodus

Nie przegap