Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.01.2019 15:09
Epilog i sekretne wideo z Kingdom Hearts 3 zostaną udostępnione po premierze
540V

Epilog i sekretne wideo z Kingdom Hearts 3 zostaną udostępnione po premierze

Square Enix potwierdziło dokładne daty wprowadzenia na rynek ostatecznych materiałów z Kingdom Hearts 3. Twórcy w obawie o spoilery zablokowali dostęp do ważnych fragmentów produkcji.

Już w grudniu otrzymaliśmy niepokojącą wiadomość – Kingdom Hearts 3 trafił do pierwszych graczy, a Square Enix ostrzegło graczy przed spoilerami. Twórcy najwidoczniej obawiali się takiej sytuacji i zabezpieczyli tytuł w dość niecodzienny sposób.

Kingdom Hearts 3 pokazuje „Ostateczną Bitwę”. Kapitalny zwiastun oczekiwanej gry

Kingdom Hearts 3 trafi na europejskie półki sklepowe 29 stycznia i dopiero w tym dniu zostanie opublikowana pierwsza aktualizacja – łatka 1.01 naprawi kilka błędów oraz udostępni „Archiwum Pamięci”, dzięki któremu w głównym menu gry otrzymamy dostęp do materiałów z produkcji. The Memory Archive jest typowym skrótem historii.

Dopiero 30 stycznia zostanie udostępniony epilog w formie wideo, który włączymy dopiero po zakończeniu głównej fabuły z Kingdom Hearts 3. Po kolejnych 24 godzinach (31 stycznia) Japończycy zaoferują graczom „Sekret” - w tym wypadku również zerkniemy na specjalny materiał, którego treść będzie uzależniona od naszych poczynań (wybranego poziomu trudności), ale oczywiście zobaczmy go dopiero po skończeniu gry.

Twórcy podkreślają, że Kingdom Hearts 3 jest w dniu premiery kompletne – zobaczymy normalne zakończenie – jednak firma postanowiła przygotować epilog oraz tajny film, by zwiększyć przyjemność z całej pozycji.

Źródło: Twitter

Tagi: aktualizacja Kingdom Hearts III Square Enix