Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 19:58
Mortal Kombat 11 Okładka Cover
3852V

Scorpion gwiazdą okładki Mortal Kombat 11

Ed Boon ujawnił grafikę promującą Mortal Kombat 11, która wyląduje na pudełkach z PlayStation 4, Xboksów One, Nintendo Switchów i komputerów osobistych. NetherRealm Studios ponownie postawiło na Scorpiona.

NetherRealm Studios już w przyszłym tygodniu zaprezentuje rozgrywkę z Mortal Kombat 11. Na wielkim wydarzeniu poznamy również wstępne informacje dotyczące fabuły, a nawet zerkniemy na kolejnych wojowników, którzy będą dostępni w grze od premiery.

Mortal Kombat 11. Gameplay, szczegóły o fabule i nowe postacie zostaną wkrótce ujawnione

Na dobry początek Ed Boon pokazał grafikę, która zawędruje na wszystkie okładki z Mortal Kombat 11. Firma kolejny raz zdecydowała się na Scorpiona – ulubieniec tłumów wystąpił niemal we wszystkich odsłonach serii. 

Teraz Scorpion jest ponownie gwiazdą okładki – możemy mieć jednocześnie pewność, że wojownik odegra znaczącą rolę w historii... Czy tylko ja nie mogę się doczekać jego nowych Fatality?

Pewną ciekawostką związaną z okładką jest wiadomość z 14 grudnia, ponieważ w tym dniu w Sieci pojawiła się identyczna grafika... Jeden z informatorów otrzymał okładkę i kilka szczegółów  – na styczniowej prezentacji zobaczymy między innymi Sonię, a materiał pokaże walkę, prezentację, nowe warianty strojów, sieciowe starcia, czy też właśnie Fatality, Brutality oraz „Gore”.

Mortal Kombat 11 Okładka Cover

Źródło: Twitter

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios warner bros.