Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2019 18:54
Mortal Kombat 11 Raiden
2798V

Mortal Kombat 11. Gameplay, szczegóły o fabule i nowe postacie zostaną wkrótce ujawnione

NetherRealm Studios potwierdziło plany na wielkie wydarzenie dla sympatyków Mortal Kombat. Już w przyszłym tygodniu zobaczymy rozgrywkę, a nawet poznamy konkretne szczegóły dotyczące oczekiwanej bijatyki.

Na 17 stycznia zaplanowano imprezę dla miłośników bijatyk. To właśnie w tym dniu pierwszy raz zobaczymy czysty gameplay z Mortal Kombat 11.

Spawn może trafić do Mortal Kombat 11

NetherRealm Studios szykuje się do wielkiej prezentacji Mortal Kombat 11. Podczas wydarzenia zobaczymy produkcję w ruchu, a nawet otrzymamy konkretne szczegóły dotyczące przygotowanej zawartości.

Deweloperzy potwierdzą wstępne informacje dotyczące fabuły – w tym wypadku możemy liczyć na wstęp do opowieści, który przygotuje graczy na premierę. Już wcześniej zespół potwierdził, że kampania jest ważnym elementem gry.

Na show nie zabraknie również ujawnienie kolejnych wojaków, w których wcielimy się od dnia premiery. Aktualnie zespół zapowiedział wyłącznie Scorpiona, Raidena, Shao Kahna – na pierwszym zwiastunie zobaczyliśmy także tajemniczą postać, która zapewne odegra ważną rolę w całym Mortal Kombat 11.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Mortal Kombat 11 NetherRealm Studios Warner Bros.