Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 16:58
Red Dead Online Battle Royale
2422V

Red Dead Online otrzymał nowy tryb inspirowany Battle Royale. Rockstar zapowiada nowości

Rockstar postanowiło rozbudować Red Dead Online. Aktualizacja zainteresuje fanów zmagań Battle Royale, ponieważ tryb Gun Rush oferuje założenia znane z między innymi PUBG oraz Fortnite. Poznajcie plany deweloperów.

Zmagania multiplayer z Red Dead Redemption 2 nadal znajdują się w fazie testów, ale Rockstar zamierza stale rozbudowywać Red Dead Online. Najnowsze pliki właśnie trafiają na serwery, więc gracze mogą szykować konsole na pobieranie aktualizacji.

GTA 6 nie może czekać. Rockstar pracuje nad grami dla nowej generacji

Red Dead Online otrzymał dzisiaj tryb zatytułowany „Gun Rush”. Jest to w zasadzie typowy Battle Royale, w którym na jednej mapie zmierzy się maksymalnie 32 graczy:

„Dzisiejsza aktualizacja bety Red Dead Online wprowadza Gun Rush, gdzie będziecie testować swoje instynkty przetrwania zbierając broń oraz amunicję, podczas gdy obszar gry kurczy się w tym nowym trybie dla maksymalnie 32 graczy. Zmagania są dostępne w formie free-for-all oraz zespołowej, gdzie wygrywa ostatni na mapie.”

Warto oczywiście wspomnieć, że Red Dead Online posiadało już zmagania podobne do Battle Royale od pierwszego dnia, ale w końcu otrzymaliśmy rywalizację na znacznie większą skalę.

To oczywiście nie koniec. Rockstar już teraz zapowiada, że zamierza dodać do pozycji warianty zabawy zatytułowane „Race” oraz „Showdown”, a ponadto fani Red Dead Online skorzystają z kolejnych broni, czy też emotek.

Studio zajmuje się również licznymi usprawnieniami – do produkcji trafią nowe wyzwania codzienne, zmiany dosięgną systemu prawa, autorzy zamierzają dopracować ukazywanie zawodników na mapie (zobaczymy tych najbliższych). Zainteresowani mogą również liczyć na nowe misje, czy też kolejne wydarzenia losowe.

Rockstar zamierza znacząco rozbudować Red Dead Online w 2019 roku.

Red Dead Online otrzymał nowy tryb inspirowany Battle Royale

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two