SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 18:38
GTA 6 nie może czekać. Rockstar pracuje nad grami dla nowej generacji
15097V

GTA 6 nie może czekać. Rockstar pracuje nad grami dla nowej generacji

Rockstar nie może myśleć wyłącznie o Dzikim Zachodzie. Uzdolnione studio pracuje już nad nowymi projektami, do których potrzebni są deweloperzy. Firma poszukuje specjalistów na kilka stanowisk.

Red Dead Redemption 2 to jedna z najlepszych gier aktualnej generacji, ale Rockstar musi myśleć o kolejnych produkcjach. Firma rozpoczęła już przygotowanie nowych gier i właśnie z tego powodu studio poszukuje świeżej krwi.

Najlepiej oceniane gry 2018 roku. Red Dead Redemption 2 królem

W Sieci wylądowała seria ogłoszeń o prace – Rockstar poszukuje nowych animatorów oraz artystów, którzy zajmą się tworzeniem projektów dla „nowej generacji”. Studio potrzebuje uzupełnić szeregi w Rockstar New York i Rockstar Toronto

Nie możemy oczywiście liczyć na rychłą premierę, jednak warto zwrócić uwagę, że w nadchodzących pozycjach możemy liczyć na poprawę animacji twarzy, śledzenia oraz rozpoznawania – jak widać Red Dead Redemption 2 nie wyznaczył jeszcze standardów.

W Rockstar Indie niezbędni są pracownicy, którzy pomogą „stworzyć światy dla niektórych ekscytujących projektów z nowej generacji”, więc możemy szykować na bardziej interaktywne lokacje, które zapewnią nam jeszcze większą przyjemność z podróżowania po mapie?

Nie będzie raczej dla nikogo zaskoczenie,, że wśród wspomnianych „projektów” znajdzie się GTA 6 – Grand Theft Auto V to jedna z najlepiej sprzedających się gier w historii, więc Rockstar na pewno nie zrezygnuje z tej marki. To w zasadzie must-have dla graczy z całego świata... Choć na grę pewnie zaczekamy dobre kilka lat.

Źródło: https://www.gamerevolution.com/news/479215-hiring-next-rockstar-game

Tagi: Grand Theft Auto V Grand Theft Auto VI gta 6 Rockstar