Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 21:01
Metro Exodus Dziennik Deweloperów Gameplay Fragmenty
920V

Metro Exodus bez tajemnic. Deweloperzy opowiadają o rozwijaniu gry

Twórcy odpowiedzialni za gry z serii Metro nazywają siebie „Spartanami”. Studio postanowiło przybliżyć fanom pięcioletni okres przygotowania nadchodzącego tytułu i zainteresowani mogą zapoznać się z pierwszym materiałem z serii „Making of Metro Exodus”.

W sierpniu 2014 roku miałem okazję wspomnieć na portalu o wymownych słowach deweloperów odpowiedzialnych za gry z serii Metro. Twórcy musieli opuścić Ukrainę, ale podkreślali, że nie są zdrajcami.

"Nie jesteśmy zdrajcami! - twórcy serii Metro muszą opuścić Ukrainę

Deweloperzy od tego czasu przeszli bardzo długą drogę, ale teraz tworzą jedną z najważniejszych produkcji 2018 roku. Metro Exodus powstaje jednocześnie w Kijowie i na Malcie, a na poniższym materiale poznacie historię powstania tej wyczekiwanej przez wielu przygody.

"W materiale znalazły się wywiady z kluczowymi osobami w 4A Games oraz archiwalne, dotychczas nigdzie niepublikowane fragmenty filmów oraz zdjęcia, ukazujące 5-letni proces powstawania Metro Exodus."

Spartanie powstali w jednym celu – 4A Games postanowiło ożywić prozę Dmitrija Głuchowskiego i bez wątpienia zespół odniósł ogromny sukces. Teraz twórcy kończy prace nad trzecią pozycją, w której trafimy do czterech ogromnych lokacji, które będą reprezentować inne pory roku i w tej sytuacji możemy liczyć na różnorodne zagrożenia oraz misje.

Zachęcam zapoznać się z poniższym materiałem, ponieważ ten film pokazuje, że 4A Games oddało całe swoje serce w uniwersum Metro.

Tagi: 4A Games Deep Silver Metro Exodus

Nie przegap