Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 17:27
What Remains of Edith Finch za darmo. pobierajcie mocną historię
1751V

What Remains of Edith Finch za darmo. Pobierajcie mocną historię

Epic Games oferuje trzecią produkcję za darmo. Gracze od dzisiaj mogą pobrać What Remains of Edith Finch, które w swoim czasie zostało docenione przez wielu dziennikarzy.

Jak walczyć z Valve i Steam? Epic Game wpadło na bardzo ciekawy pomysł. Firma nie tylko oferuje bardzo dobre warunki producentom gier, ale również gracze mogą, co dwa tygodnie pobierać za darmo nową produkcję.

The Division 2 omija Steam! Kolejna gra trafi do sklepu Epic Games

Najnowszy tytuł jest dostępne od dzisiaj – What Remains of Edith Finch zostało w swoim czasie docenione przez dziennikarzy, ponieważ Giant Sparrow w ciekawy sposób opowiada naprawdę mocną historię.

"Główną bohaterką gry jest 18-letnia Edith Finch, ostatnia przedstawicielka Finchów, która od swojej niedawno zmarłej matki otrzymuje klucz do rodzinnej posiadłości w stanie Waszyngton, z której wyprowadziła się we wczesnej młodości, gdzie zbadać ma tajemnice swojego rodu (które, jak można się domyślać, nie będą miały przyjemnego wydźwięku).

Finchowie to bardzo specyficzna rodzina, która posiada szczególny stosunek do śmierci. Panuje w niej mianowicie zwyczaj, że pokój zmarłego członka rodziny zostaje zamknięty raz na zawsze. Na przestrzeni historii pomieszczeń zaczyna w końcu brakować, dlatego na dziko zostają dobudowane kolejne. W rezultacie dom zaczyna przybierać groteskowe formy - wyrasta z niego coś na kształt wieży, która przewyższa wszystkie okoliczne drzewa."

Jeśli wciąż nie mieliście okazji zapoznać się z What Remains of Edith Finch, to najwyższy czas poświęcić wieczór na przygodę – historię poznacie już po dwóch godzinach, a rozgrzebanie wszystkich sekretów nie powinno zająć znacznie dłużej.

What Remains of Edith Finch jest dostępne za Steam za 71,99 zł, ale wchodząc na Epic Store (tutaj) pobierzecie grę za darmo. Gra zgarnęła średnią ocen na poziomie 88-92%.

Tagi: Annapurna Pictures giant sparrow What Remains of Edith Finch