Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 14:01
Resident Evil 2 demo gameplay trailer
5581V

Resident Evil 2 wygląda olśniewająco. Demo dostępne dla pierwszych graczy

Pierwsi gracze już zapoznają się z wersją demonstracyjną Resident Evil 2. Capcom pozwala graczom cieszyć się tytułem przez 30 minut, ale bez większego problemu można ponownie włączyć grę.

Resident Evil 2 to bez wątpienia jedna z najważniejszych tegorocznych produkcji. Gra na każdym materiale wygląda olśniewająco i producent doskonale zdaje sobie sprawę z siły produkcji – to właśnie z tego powodu zdecydowano się na „1-Shot Demo”.

From Software wyda w 2019 roku 2 gry. Zwiastun pokazuje wszystkie tytuły

Wersja demonstracyjna jest już dostępna w Nowej Zelandii (tutaj link!), więc zainteresowani mogą sprawdzić horror Capcomu. Producent zdecydował się na 30-minutowe ograniczenie, ale wystarczy przełączyć konto, by móc ponownie zapoznać się z fragmentem.

Resident Evil 2 może okazać się pierwszym tegorocznym hitem. Deweloperzy w tym wypadku zadbali nie tylko o proste odświeżenie lokacji, ale znaleźli czas na przygotowanie nowych lokacji, rozbudowanie historii, a nawet zdecydowali się na nowe umiejscowienie przeciwników.

Gra dosłownie na każdym materiale wygląda fantastycznie – zmiana perspektywy kamery pozwoliło deweloperom zadbać o odpowiednią atmosferę. Tytuł prezentuje się w wersji na PlayStation 4 Pro dosłownie fantastycznie.

Macie ochotę sprawdzić Resident Evil 2 już dzisiaj? wystarczy stworzyć konto w kolejnym regionie. Poniżej przedstawiam gameplay oraz zwiastun – w tym drugim wypadku ostrzegam przed spoilerami!

Tagi: Capcom demo Resident Evil 2 (2019)