Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.01.2019 14:41
Final Fantasy XV Episode Ardyn na zwiastunie. Square Enix zapowiada historię
1282V

Final Fantasy XV Episode Ardyn na zwiastunie. Square Enix zapowiada historię

Square Enix opublikowało materiał promujący Final Fantasy XV Episode Ardyn. Ostatni odcinek z cenionej produkcji zadebiutuje już wkrótce.

Japońskie studio odpowiedzialne za markę Final Fantasy planowało przez cały 2019 rok rozwijać nowe dodatki do Final Fantasy XV. W listopadzie firma przedstawiła nową wiadomość – zdecydowano się usunąć niemal wszystkie DLC i dokończyć jedynie prace nad opowieścią Ardyna.

Final Fantasy XV po polsku. Fani przygotowali spolszczenie

Najwidoczniej wszystko zmierza w odpowiednim kierunku – Square Enix opublikowało poniższą animacje, która wprowadza w wydarzenia Final Fantasy XV Episode Ardyn. Nie jest raczej zaskoczeniem, że trzy dekady przed akcją z głównego wątku wydarzyło się coś złego i dodatkowy odcinek pozwoli nam lepiej zrozumieć intencje głównego antagonisty FFXV. Japończycy powinni wkrótce opublikować ostateczne informacje dotyczące rozszerzenia – dodatek będzie podobno dostępny do 31 marca 2019 roku.

Aktualnie Square Enix nie prezentuje swoich kolejnych planów dotyczących marki Final Fantasy – jak wiadomo Hajime Tabata odszedł ze studia i założył swój zespół. Twórcy rozpoczną faktyczną prace w lutym, ale na nową produkcję Japończyka zaczekamy pewnie kilka lat.

Square Enix może również skupić się na promocji The Avengers Project. Gra została zapowiedziana kilka lat temu, ale wciąż czekamy na pełnoprawną prezentację. Japończycy nie śpieszą się z pokazaniem konkretnych materiałów z tytułu, ale warto podkreślić, że jest to najdroższa produkcja rozwijana przez zachodnie studia SE.

Tagi: Final Fantasy XV FINAL FANTASY XV EPISODE ARDYN Square Enix trailer zwiastun