Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.01.2019 14:48
Nintendo Switch Online styczeń. Zelda 2 i Blaster Master trafią do graczy
1651V

Nintendo Switch Online styczeń. Zelda 2 i Blaster Master trafią do graczy

Nintendo ujawniło produkcje przygotowany dla subskrybentów Nintendo Switch Online. Gracze mogą liczyć na klasyki, które będą dostępne od przyszłego tygodnia. Firma z tej okazji opublikowała zwiastun.

Nintendo Switch Online oferuje graczom produkcje z Nintendo Entertainment System. Japończycy od października do grudnia oferowali graczom po trzy gry, ale tym razem pobierzemy tylko dwa tytuły.

Yoshi’s Crafted World wreszcie z datą premiery. Komiczny zwiastun fabularny

W styczniowej ofercie Nintendo Switch Online znalazła się Zelda II: The Adventure of Link oraz Blaster Master – obie gry przetrwały próbę czasu, ale oczywiście będzie to przyjemność wyłącznie dla graczy sympatyzujących z retro rozgrywką.

Zelda zawędrowała do klientów w 1987 roku, a Blaster Master jest dostępny od 1988 roku... Zainteresowani pobiorą obie pozycje już 17 stycznia. Poniżej zobaczycie zwiastun, który w dobry sposób przedstawia obie perełki.

Warto wspomnieć, że Nintendo Switch Online jest dostępne w czterech planach abonamentowych – 30 dni za 3,99 euro, 90 dni za 7,99 euro, 365 dni za 19,99 euro lub konto rodzinne za 34,99 euro.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Nintendo Switch nintendo switch online switch zwiastun