Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.01.2019 16:08
Metro Exodus. Zwiastun fabularny wprowadza w postapokaliptyczny świat
1763V

Metro Exodus. Zwiastun fabularny wprowadza w postapokaliptyczny świat

4A Games właśnie zaprezentowało fabularny materiał zapowiadający wydarzenia z Metro Exodus. Gracze mogą liczyć na kilka podróży oraz przerażające bestie.

Bardzo długo czekaliśmy na taki materiał. Deweloperzy Metro Exodus w końcu zdecydowali się na pokaz fabularnego zwiastuna, który wygląda niezwykle ciekawie. Szykuje się mocna produkcja dla singlistów.

Metro Exodus pozwoli wykonać piękne zdjęcia. Twórcy zapowiadają tydzień gorących informacji

4A Games już w ubiegłym roku przygotowywało graczy na fabularny zwiastun. Na materiale zobaczycie kilka ładnych miejscówek, zerkniecie na bohaterów oraz otrzymacie spojrzenie na przerażające bestie. Twórcy postanowili tym razem przedstawić wydarzenia w czterech dużych i otwartych lokacjach – jest to spowodowane akcją i za każdym razem wskoczymy do ogromnej miejscówki z własnymi zadaniami oraz nawet oponentami.

Nawet na filmie zobaczycie lokomotywę, którą będzie podróżował protagonista – Artyom chce pomóc ocalałym, jednak doskonale zdaje sobie sprawę, że nie można już siedzieć w jednym miejscu. Mężczyzna chce znaleźć lepsze miejsce do życia.

Trailer potwierdza również pewną ciekawostkę – 4A Games współpracuje z Microsoftem i w sklepach pojawi się specjalny pakiet Xbox One X z trzema grami z serii Metro. Jak wiadomo najnowsza odsłona wykorzysta moc nowej platformy Amerykanów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: