Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.01.2019 10:59
Battle Royale w Stardew Valley. Modderzy eksperymentują z popularnym indykiem
1060V

Battle Royale w Stardew Valley. Modderzy eksperymentują z popularnym indykiem

Gdzie Battle Royale jeszcze nie było? Na farmie. A dokładniej - w Stardew Valley. Ale dzięki modyfikacji - to się zmienia.

Battle Royale wchodzi wszędzie. Jeśli nie wydawcy i deweloperzy, którzy chcą załapać się na w miarę świeży trend i zarobić trochę złota, tak sami gracze, którzy za pomocą modyfikacji dodają tryb gdzie się da.

Eastward. 15 minut z nowej gry współtwórców Stardew Valley

Battle Royalley to modyfikacja gry Erica Barone, dodająca do niej osławiony ostatnimi czasy tryb Battle Royale. Od kiedy w Stardew Valley pojawił się tryb sieciowy (w normalnej grze do 4 osób, zaczęły pojawiać się modyfikacje, które zwiększają liczbę graczy.

Ilyaki, który tworzy modyfikację, postanowił przenieść do świata farmy Battle Royale w którym to gracze (nieokreślona jeszcze liczba) będzie po prostu z sobą rywalizować, wykorzystując dostępne na farmie narzędzia. Czyli w ruch pójdą siekiery, motyki, grabie, widły i wszystko co wpadnie nam pod rękę.

Na razie udostępniono wczesną wersję modyfikacji oraz krótkie nagranie prezentujące (nie ukrywam, że niezbyt zachęcające) rozgrywkę w ruchu. Instrukcję instalacji oraz potrzebne pliki znajdziecie w tym miejscu.

Źródło: https://www.nexusmods.com/stardewvalley/mods/3199/?tab=description

Tagi: Chucklefish Games Concerned Ape PC stardew valley wideo