Paweł Musiolik Paweł Musiolik 08.01.2019 10:31
343 Industries zadowolone z tego, jak wygląda multiplayer w Halo Infinite
705V

343 Industries zadowolone z tego, jak wygląda multiplayer w Halo Infinite

Premiera Halo Infinite to dosyć odległa rzecz. Deweloperzy w pocie czoła pracują nad tytułem, co jakiś czas chwaląc się tu i ówdzie efektami pracy.

Halo Infinite ma być międzygeneracyjnym projektem. Gra 343 Industries trafić ma na Xboksa One jak i kolejną konsolę Microsoftu. Mówi się, że Infinite będzie nowym otwarciem serii. Stworzony na potrzeby gry silnik, do tego nowe pomysły i chęć odkupienia się po Halo 5.

Halo Infinite zaoferuje split-screen dla 4 osób. Gracze na PC mogą liczyć na lepsze traktowanie

Niestety, osoby uwielbiające materiały wizualne skazane są na jedyny zwiastun opublikowany przez Microsoft. Pozostali mogą chłonąć strzępki informacji wypuszczane przez deweloperów. Zajmujący się grę Frank O'Connor z 343 Industries postanowił na Twitterze podzielić się takowym strzępkiem.

Poruszono temat trybu multiplayer, który dla wielu jest ważniejszy niż fabuła tej serii. W jego opinii, to, jak aktualnie wygląda sieciowa rozgrywka może napawać wielkim optymizmem. I chociaż sporo się zmieni do samej premiery, deweloperzy pracujący nad projektem są pełni optymizmu.

O'Connor jednocześnie dodał, że ekipa będzie wsłuchiwać się w głosy społeczności. Miejmy tylko nadzieję, że nie jest to zwyczajowa formuła PR-owa i faktycznie gracze będą wysłuchani. O ile ich pomysły nie będą oderwane od rzeczywistości.

Źródło: https://twitter.com/franklez

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft xbox one

Nie przegap