Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 23:39
Samsung ujawnił 98-calowy QLED 8K!
1760V

Samsung ujawnił 98-calowy QLED 8K!

Na CES nie mogło zabraknąć ogromnych ekranów. Samsung pokazał 98-calowy QLED oferujący wybitną jakość obrazu w rozdzielczości 8K. Urządzenia trafią do klientów jeszcze w tym roku.

Samsung już w ubiegłym roku zaprezentował swoje panele 8K, ale firma ponownie zaszalała. Właśnie ujawniono nową linię telewizorów QLED, których największy przedstawiciel pozwoli nam odbierać oczekiwane treści na 98-calach.

Samsung prezentuje TV 4K Micro LED do domowego użytku

W 2019 roku Samsung zaoferuje klientom QLED-y do 98-cali – zainteresowani otrzymają możliwość poznawania wielkich historii w rozdzielczości 8K, ale nie obawiajcie się o brak odpowiednich treści. Firma przygotowała technologię, która zajmie się poprawą jakości obrazu z wielu źródeł – streaming, HDMI, USB, urządzenia mobilne.

 Gracz-widz może liczyć na obłędną jakość obrazu – seria QLED ma trafić w gust wielu klientów, więc jeśli akurat nie posiadacie w domu ściany, na której moglibyście zamontować 98-calowy ekran, to bez problemu kupicie również 65-, 75-, 82- i 85- calowe telewizory.

Sprzęt w każdym rozmiarze będzie współpracować z inteligentnym ekosystemem Samsunga (Bixby, Universal Guide, wyszukiwarka), ale bez problemu podłączymy także maszynę do Google Home lub Amazone Echo.

Aktualnie niestety nie poznaliśmy cen… Ale poinformujemy Was, gdy Samsung przedstawi szczegóły. Szykujcie świnki skarbonki! ;)

Tagi: ces QLED samsung

Nie przegap