Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.01.2019 17:26
Devil May Cry 5 otrzyma nowe demo na PlayStation 4 i Xbox One
924V

Devil May Cry 5 otrzyma nowe demo na PlayStation 4 i Xbox One

Capcom właśnie zapowiedział przygotowanie nowej wersji demonstracyjnej Devil May Cry 5. Z oczekiwaną produkcją zapoznają się gracze na dwóch platformach.

Devil May Cry 5 jest bez wątpienia jedną z najważniejszych, tegorocznych produkcji. Capcom jest bardzo pewny swojej propozycji i z tego powodu już w przyszłym miesiącu pobierzemy drugie demo.

Devil May Cry 5. Capcom podkręca autorski silnik i celuje w 4K i 60 FPS na Xbox One X

Capcom podziękował wszystkim graczom, którzy sprawdzili Devil May Cry 5 na Xboksie One – Microsoft zagwarantował sobie ekskluzywne demo. Jak się okazuje, Japończycy nie zdecydowali się na wrzucenie plików na PlayStation 4, a po prostu przygotowali nowy wycinek, który będzie dostępny na dwóch platformach.

„Ogromne podziękowania dla wszystkich, którzy pobrali i wypróbowali demo Devil May Cry 5 na Xboksie One! Aktualnie pliki nie będą już dostępne do pobrania, ale nadal możesz grać w ten fragment.

Nowe demo nadchodzi na Xbox One i PlayStation 4 już 7 lutego!”

Niestety, na takie przyjemności musimy zaczekać, ale opinie dotyczące pierwszej demonstracji są jednoznaczne – Devil May Cry 5 zaoferuje kapitalną zabawę, więc miłośnicy gatunku i fani serii powinni szykować się na premierę.

Devil May Cry 5 zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One i PC 8 marca.

Źródło: Twitter

Tagi: Capcom Devil May Cry 5

Nie przegap