Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 05.01.2019 14:30
Jack Black. Aktor opublikował pierwszy gamingowy film na swoim nowym kanale Youtube
2678V

Jack Black. Aktor opublikował pierwszy gamingowy film na swoim nowym kanale Youtube

Zgodnie z zapowiedzią Jack Black rozpoczął podbój Youtube'a. Jednakże tematyka opublikowanego materiału zaskakuje.

Pod koniec grudnia 2018 Jack Black założył własny kanał Youtube - Jablinski Games, na którym będzie zajmował się tematyką gier, jedzenia i życia. Celem, jaki sobie założył jest przebicie takich gigantów jak Pewdiepie.

Jack Black założył gamingowy kanał, który w tydzień zdobył ponad milion subskrybentów

W chwili pisania tego tekstu, kanał Jablinski Games po udostępnieniu zaledwie trzech filmów posiada 2 798 383 subskrypcji. Warto zaznaczyć, że nowe materiały będą się pojawiać raptem raz w tygodniu mianowicie w co każdy piątek.

Pierwszy, pełnoprawny film na kanale Jablinski Games nie jest długi, ponieważ trwa nieco ponad 3 minuty i swą formą przypomina bardziej vloga aniżeli letsplaya z gry lub pogadankę na temat świata gamingu i dziejących się w nim wydarzeń. 

Najbardziej zaskakuje jednak fakt, że głównym tematem materiału są pinballe. Niegdyś popularne maszyny, dla których przychodziło się do salonu gier i traciło wszystkie kieszonkowe dziś są zapomniane, w niewielu miejscach można je zobaczyć, a jak już to pełnią rolę relikwii przeszłości. 

W swym materiale Jack Black prezentuje nie tylko współczesne flipery jak np. z filmu Shrek, czy też pamiętające młodość aktora, ale także prawdziwy rarytas z czasów wojennych, ponieważ najstarsze maszyny, jakie Jack Black znalazł pochodzą z 1921 i 1933 roku. Co ciekawe ta pierwsza wcale nie służyła do grania, a wyświetlała krótkie animacje.

 

Tagi: gaming Jack Black Kanał pinball salon gier wideo youtube