Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2019 14:09
Mad Box zaprezentowany. Tak wygląda konkurent do PlayStation 5 i Xbox Anaconda
10924V

Mad Box zaprezentowany. Tak wygląda konkurent do PlayStation 5 i Xbox Anaconda

Ian Bell ponownie zaskakuje. Szef Slightly Mad Studios właśnie pokazał Mad Box, który wygląda bardzo ciekawie. Niektórzy gracze wspominają, że urządzenie przypomina obudowę z PC, ale mężczyzna podkreśla – to jest konsola.

Najwidoczniej nie możemy liczyć na wielką konferencję, na której Ian Bell opowie o Mad Boxie i pokaże urządzenie. Przedstawiciel Slightly Mad Studios zdecydowanie chętniej publikuje wszystkie informacje i odpowiada na pytania fanów na Twitterze.

Mad Box mierzy się z krytyką. Firma rozmawia z AMD i Nvidią

Mad Box według najnowszej informacji zadebiutuje na rynku za 3,5 roku, więc pewnie jeszcze sporo może się zmienić, ale Ian Bell jest przekonany, że właśnie tak będzie wyglądać urządzenie Slightly Mad Studios.

Urządzenie otrzyma jeden przycisk odpowiedzialny za włączenie, a dodatkowo producent zadba o specjalny uchwyt, który pozwoli przenieść maszynę w odpowiednie miejsce. Mad Boxy będą łączyć się ze sobą bez jakichkolwiek przewodów – Bell już kilkukrotnie podkreślił, że ten element jest ważny, ponieważ bez problemu weźmiemy konsolę do znajomego i będziemy wspólnie cieszyć się wirtualną rzeczywistością.

Nie jest raczej zaskoczeniem, że projekt Mad Boxa spotkał się z mieszanymi opiniami, więc może będziemy świadkami konkretnych zmian? Pewną ciekawostką są na pewno „nóżki”, które według Bella są użyteczne, więc może położymy na nich kontrolery i będziemy mogli za ich pomocą ładować pady?

Tagi: ian bell mad box Slightly Mad Studios

Nie przegap