Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2019 09:56
What Remains of Edith Finch pobierzemy wkrótce za darmo. Epic Games nie zwalnia
956V

What Remains of Edith Finch pobierzemy wkrótce za darmo. Epic Games nie zwalnia

Epic Games zachęca do swojego sklepu kolejną świetną produkcją. Wkrótce otrzymamy dostęp do pełnej wersji What Remains of Edith Finch.

What Remains of Edith Finch zadebiutowało na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych w 2017 roku. Tytuł został doceniony za przedstawioną historię i zgarnął główną nagrodę British Academy Games Awards 2017. 

Fortnite. Epic Games zarobiło w 2018 roku aż 3 miliardy dolarów!

Nie wszyscy docenili rozgrywkę zaprezentowaną przez Giant Sparrow, ale trzeba przyznać, że What Remains of Edith Finch było sporym sukcesem – gra osiągnęła średnią ocen na poziomie 88-92%, a w Sieci nie trudno znaleźć również pozytywne opinie graczy dotyczące pozycji.

Epic Games zachęca do swojego sklepu deweloperów dobrym podziałem zysków, ale jednocześnie gracze mogą zgarniać darmowe produkcje. Już wcześniej pobraliśmy Subnautica, teraz możemy wrzucić na listę Super Meat Boy, a od przyszłego tygodnia ściągniemy What Remains of Edith Finch.

What Remains of Edith Finch będzie dostępny za darmo od 10 do 25 stycznia – oczywiście jeśli skorzystacie z promocji, to otrzymacie tytułu na zawsze... Jeśli planowaliście nabyć grę w wersji na PC, to możecie zaoszczędzić dokładnie 71,99 zł (cena ze Steam).

Źródło: Epic Games

Tagi: Annapurna Pictures Giant Sparrow What Remains of Edith Finch

Nie przegap