Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2019 08:00
Steep wylądował w PlayStation Plus. Zwiastun zachęca do wypróbowania gry
1916V

Steep wylądował w PlayStation Plus. Zwiastun zachęca do wypróbowania gry

Ubisoft oraz Sony chcą mieć pewność, że wielu graczy sprawdzi Steep. Produkcja francuskiego studia wylądowała w PlayStation Plus i z tej okazji możemy spojrzeć na świeży zwiastun.

Steep zadebiutował na rynku w 2016 roku. Gra od premiery jest dostępna na trzech platformach – PlayStation 4, Xbox One i PC. W międzyczasie pojawiły się plany stworzenia edycji na Nintendo Switcha, jednak deweloperzy napotkali na problemy i tytuł nie wskoczył na hybrydową konsolę.

PlayStation 4 przepełnione hitami. Sony prezentuje nadciągające gry – na liście polska perełka

Steep w swoim czasie zgarnął oceny na poziomie 71-72%, ale Ubisoft od tego czasu znacząco rozbudował produkcję. Tytuł otrzymał nową zawartość, a jednocześnie zespół znalazł czas na dopracowanie zawartości, która była przygotowana na premierę.

Gra skupia się na sieciowej zabawie, więc Ubisoftowi oraz Sony zależy na dobrym zainteresowaniu – w końcu niezbędne jest zapełnienie serwerów, by gracze mogli cieszyć się pozycją i doświadczać jej najlepszych elementów.

Zwiastun zachęca oczywiście do wypróbowania dodatkowych atrakcji – deweloperzy przygotowali sporo DLC, jednak warto podkreślić, że do PlayStation Plus zawędrowała podstawowa wersja gry.

Źródło: YouTube

Tagi: STEEP Ubisoft Ubisoft Annecy