Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.01.2019 19:20
Fallout 76 wchodzi w 2019 rok z atomowym problemem
5748V

Fallout 76 wchodzi w 2019 rok z atomowym problemem

Bethesda chciała wejść w 2019 roku z przytupem, kusząc nas kilka dni temu masą świeżej zawartości, która niedługo trafi do Fallout 76. Wyszło jak zwykle...

Niestety plaga bugów ciągnie się dalej za Fallout 76. W grze pojawił się kolejny błąd, który tym razem powoduje, że dla wielu osób niemożliwe jest wejście do fazy endgame. Gracze zgłaszają, że od 1 stycznia w ogóle nie pojawiają się strefy atomowych wybuchów w świecie Fallout 76.

Chodzi oczywiście o wystrzeliwanie głowic nuklearnych ze specjalnych silosów, tak by "przywołać" w skażonych strefach najsilniejszych wrogów w grze. Okazuje się, że gracze zostali odcięci od tej opcji, bo Fallout 76 przestał generować kody do odpalenia atomowych pocisków.

Bethesda potwierdziła, że deficyt atomowych kodów ma związek z "problemem w dostępie do atomowych silosów". Deweloperzy obecnie "analizują problem".

Przypominam, że Bethesda zapowiedziała masę świeżej zawartości w Fallout 76 na 2019 rok. Niedługo powinny pojawić się pierwsze konkrety na ten temat.

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76