Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2019 12:55
Fallout 76 otrzyma sporo nowej zawartości. Bethesda szykuje wiele niespodzianek
2866V

Fallout 76 otrzyma sporo nowej zawartości. Bethesda szykuje wiele niespodzianek

Bethesda opublikowała zapowiedź planów na 2019 rok. Gracze mogą liczyć na między innymi nowy system sprzedaży, dzięki któremu pozbędziemy się niepotrzebnego sprzętu. Firma ma wielkie plany na rozwój Fallout 76.

Fallout 76 trafił na rynek z problemami, jednak Bethesda systematycznie poprawia, ulepsza i rozwija produkcję. Gra już wkrótce otrzyma kolejną, wielką aktualizację, która ponownie skorzysta z porad społeczności.

Bethesda ma kolejny problem. Nuka Dark Rum trafia do graczy w plastikowym opakowaniu

Jeszcze w styczniu Fallout 76 otrzyma nową aktualizację, która ma naprawić szereg błędów. Pod względem wielkości pliki mają przypominać łatkę z 11 grudnia – wtedy to pobraliśmy 5GB danych na konsolach i 3GB na PC.

Deweloperzy na początek chcą naprawić ostatnio znalezione błędy, ale przygotowują również zupełnie nową zawartość:

„Tworzymy też niewiarygodnie długą listę przyszłych aktualizacji, której ujawnienia nie możemy się już doczekać. Będą nowe zadania, tygodniowe wydarzenia w grze, nowe krypty, nowy tryb PvP, system sprzedaży pomiędzy graczami i wiele więcej.”

Na szczegóły musimy niestety zaczekać, ale jak widać Bethesda chce w znaczący sposób rozszerzyć zawartość dostępną w Fallout 76. Gracze pewnie ucieszą się z systemu sprzedaży, kolejnych zadań, czy też nowego trybu PVP – o tym ostatnim słyszeliśmy już pozytywne wieści pod koniec ubiegłego roku. Wtedy to zmagania były testowane w siedzibie studia.

Źródło: https://bethesda.net/pl/article/5te3GDsV1eOM2YOKoyWoI6/fallout-76-inside-the-vault-january-1-2019

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios fallout 76