Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2018 11:54
Bethesda ma kolejny problem. Nuka Dark trafia do graczy w plastikowym opakowaniu
7029V

Bethesda ma kolejny problem. Nuka Dark Rum trafia do graczy w plastikowym opakowaniu

Bethesda nie może liczyć na spokój. Rum przygotowany z okazji premiery Fallout 76 nie sprostał oczekiwaniom klientów, ponieważ producent nie zagwarantował porządnego opakowania.

Bethesda chętnie oferuje najróżniejsze ciekawostki związane ze swoimi produkcjami. Gracze mogą nabyć między innymi Fallout: The Vault Dweller's Official Cookbook, dzięki któremu zainteresowani przygotują smaczne potrawy znane z postapokaliptycznej serii.

Bethesda banuje modderów Fallouta 76

Już przy okazji premiery Fallout 4 zaprezentowano specjalne wydanie Nuka Cola – Jones Soda Co. stworzyło trunek, który był dostępny na amerykańskiej ziemi. Sytuacja została powtórzona w przypadku Fallout 76, ale tym razem Silver Screen Bottling przygotowało „Nuka Dark Rum”.

Butelka rumu za 80 dolarów (około 300 zł) trafiła do pierwszych klientów, ale wielu fanów Fallouta czuje się oszukana – specjalne wydanie Nuka Dark Rum zostało zapakowane w plastikowy pojemnik, w którym dopiero znajduje się szklana butelka.

Firma nie zdecydowała się na przygotowanie porządnej flaszki prezentowanej na materiałach, a zamiast tego zaoferowała pudełeczko, z którego nawet nie można nalać trunku – okazuje się, że szklane naczynie jest mniejsze niż plastik, więc łatwiej jest rozlać rum, niż przetransportować go do naczynia.

Warto podkreślić, że premiera Nuka Dark Rum była kilkukrotnie przekładana – już z tego powodu niektórzy klienci czuli pewien niepokój, ale wszyscy sądzili, że za 80 dolarów otrzymają porządny, dla wielu kolekcjonerski produkt.

Trudno oczywiście powiedzieć, kto tak naprawdę zdecydował się na tańsze w produkcji rozwiązanie, jednak w Sieci nie brakuje opinii, według których Bethesda po ostatnich problemach powinna zadbać o swoich oddanych sympatyków.

Nuka Dark

Źródło: https://www.altchar.com/games-news/584855/fallout-76s-80-nuka-dark-bottles-are-made-of-plastic

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76

Nie przegap