Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.01.2019 08:36
Punisher 2 ma datę premiery. Marvel opublikował zajawkę
4436V

Punisher 2 ma datę premiery. Marvel opublikował zajawkę

Frank Castle nie zawiedzie oddanych fanów i powróci w styczniu. Netflix przedstawił datę premiery, a Marvel opublikował przyjemny teaser. Widzowie zobaczą drugi sezon w drugiej połowie miesiąca.

Netflix otrzymał możliwość rozwijania kilka produkcji dla Marvela, jednak wiele na to wskazuje, że korporacja nie zamierza kontynuować tej współpracy. Firma potwierdziła rezygnację z Daredevila, Luke'a Cage'a, Iron Fista i w zasadzie widzowie mogą czekać wyłącznie na drugi sezon Punishera oraz trzecią opowieść Jessici Jones.

Stranger Things 3. Data premiery na noworocznym zwiastunie

Druga historia Franka trafi na platformę 18 stycznia – datę premiery potwierdził jeden z oddziałów Netflixa, który prędko usunął wiadomość z Twittera. Na szczęście widzowie dostrzegli informację, więc miłośnicy Punishera mogą szykować się na rozwój wydarzeń.

Jednocześnie Marvel postanowił opublikować poniższą zajawkę – niestety, na pełny zwiastun musimy wciąż czekać, ale wiele na to wskazuje, że materiał zostanie opublikowany wkrótce... W końcu do premiery pozostało już mniej niż 3 tygodnie.

Dziennikarze jeszcze przed świętami otrzymali dostęp do odcinków, więc wkrótce zostaną opublikowane również opinie dotyczące „Punisher 2”.

Źródło: https://comicbook.com/marvel/2019/01/01/the-punisher-season-2-premiere-date-netflix/

Tagi: data premiery Marvel netflix punisher teaser