SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2018 10:53
Ghost Recon Wildlands z dużym DLC lub Watch Dogs 3. Ubisoft zaprezentował Skell Technology
2050V

Ghost Recon Wildlands z dużym DLC lub zapowiedź Watch Dogs 3. Ubisoft zaprezentował Skell Technology

Ubisoft szykuje się do ujawnienia nowego projektu. Firma przygotowała zwiastun Skell Technology, który możemy w łatwy sposób połączyć z Ghost Recon Wildlands, ale w Sieci pojawiają się głosy dotyczące powiązania projektu z oczekiwanym przez wielu Watch Dogs 3.

W pierwszej połowie grudnia Ghost Recon Wildlands zostało rozszerzone przez operację Silent Spade. Gracze otrzymali dostęp do nowej misji, w której zainteresowani zmierzyli się z zagrożeniem jądrowym.

Watch Dogs 3 w produkcji. Potwierdza asystent

W zadaniu kilkukrotnie pojawia się odniesienie do Skell Technology, więc gracze zdecydowali się zgłębić temat – w Sieci znajduje się witryna firmy technologicznej, która zajmuje się tworzeniem sprzętu wojskowego oraz oprogramowania. Strona jest dostępna dopiero po podaniu loginu oraz hasła.

Gracze odnaleźli dwóch użytkowników – pierwszy (login: „asantos”, hasło: „10068”) pozwala zobaczyć poniższy materiał, a drugi (login: „epichon”, hasło: „15034”) udostępnia zamówienie jednego z klientów.

Wszystkie materiały odnoszą się do przygotowania serii dronów:

„Nasza rodzina autonomicznych maszyn została zaprojektowana tak, by uwolnić ludzkość od uciążliwych ograniczeń, czyniąc życie codzienne bardziej spokojnym i dostosowując się do egzystencji w całym świecie.”

Jak widać Ubisoft poświęcił sporo czasu nad wykreowaniem Skell Technology – wzmianka o firmie pojawia się w innych DLC do Ghost Recon Wildlands, więc wielu graczy uważa, że temat zostanie pociągnięty w kolejnych miesiącach i pozycja otrzyma następne dodatki.

W Sieci nie brakuje również opinii, według których Skell Technology ma większe znaczenie i jest to pierwsza zajawka Watch Dogs 3 – jak wiadomo temat dronów zdecydowanie pasuje do tej serii, a od dawna czekamy na potwierdzenie krążących w Sieci plotek dotyczących powrotu hakerów.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands Ubisoft Ubisoft Paris watch dogs 3