Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.12.2018 07:54
Sony chwali się kapitalnymi grami wydanymi na PlayStation 4. Zwiastun przepełniony hitami
4141V

Sony chwali się kapitalnymi grami wydanymi na PlayStation 4. Zwiastun przepełniony hitami

Japońska korporacja na jeden materiał wideo wrzuciła tonę najlepszego mięsa, które w 2018 roku zawędrowało na PlayStation 4. Na zwiasutnie nie brakuje ekskluzywnych gier, ale firma nie zapomina o dobrych tytułach przygotowanych przez zespoły third-party.

To był naprawdę dobry rok dla Sony. Firma wrzuciła na rynek kilka bardzo mocnych gier, a jednocześnie biblioteka była wciąż rozszerzana o pozycje przygotowane przez zewnętrznych deweloperów.

The Last of Us Part 2 będzie lepsze dzięki God of War i Horizon: Zero Dawn

2018 rok to nie tylko powrót boga, świat przepełniony androidami, czy też moment wskoczenia w obcisły strój pająka. W ostatnich 12 miesiącach nie brakowało świetnych gier i poniższy zwiastun jest tego najlepszym podsumowaniem.

Poznaliśmy fantastyczne historie, wcieliliśmy się w legendarnych bohaterów, wyruszyliśmy na wiele wyjątkowych misji, wzięliśmy udział w zaciętych walkach, a nawet mieliśmy okazję spędzić dziesiątki godzin na serwerach w sieciowych tytułach. To był naprawdę dobry rok dla graczy.

Sony na swoim materiale zamieściło: Marvel’s Spider-Man, Assassin’s Creed Odyssey, SoulCalibur VI, Monster Hunter World, Detroit: Become Human, God of War, Hitman 2, Ni No Kuni II: Revenant Kingdom, Fortnite, Shadow of the Tomb Raider, Yakuza 6, Shadow of the Colossus, Tetris Effect, Astro Bot Rescue Mission, Moss, Beat Saber, FIFA 19, Chimparty, Far Cry 5, Destiny 2: Forsaken, Call of Duty: Black Ops 4, Dragon Ball FighterZ, Playerunknown’s Battlegrounds, Spyro Reignited Trilogy i Red Dead Redemption 2.

I oczywiście na zwiastunie nie mogło zabraknąć charakterystycznego "thank you for playing" oraz „see you in 2019”. Przed nami kolejny rok pełen mocnych gier.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 sony trailer zwiastun