Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.12.2018 21:00
Wiedźmin od Netflix może otrzymać kolejne sezony. Platforma jest podobno bardzo zadowolona z produkcji
3498V

Wiedźmin od Netflix może otrzymać kolejne sezony. Platforma jest podobno bardzo zadowolona z produkcji

W 2019 roku dojdzie do premiery wyczekiwanego przez cały świat Wiedźmina od Netflix. Platforma wciąż nie zaprezentowała pierwszego zwiastuna, ale pierwsze opinie z planu są bardzo pozytywne.

Netflix dotychczas zaprezentował krótki urywek prezentujący Henry'ego Cavilla w roli Geralta, jednak pewnie dopiero w przyszłym roku otrzymamy możliwość spojrzenia na konkretny materiał promujący serial. Możemy mieć oczywiście pewność, że produkcja zadebiutuje w 2019 roku.

Black Mirror: Bandersnatch. Zwiastun i data premiery filmu o twórcy gry

W sprawie projektu wypowiedział się redaktor naczelny Geeks WorldWide, który otrzymał informację od swojego źródła – Netflix jest podobno bardzo zadowolony z serialu Wiedźmin i już teraz włodarze stacji rozważają zamówienie „wielu sezonów”, które znacząco rozbudują wydarzenia.

Nie jest to oczywiście oficjalna wiadomość, jednak możemy sądzić, że Netflix może wykorzystać popularność uniwersum i to właśnie Wiedźmin może stać się główną wizytówką streamingowego giganta w kolejnych latach.

Na potwierdzenie tej wiadomości musimy zaczekać, ale warto podkreślić, że już wcześniej pojawiły się głosy, według których Netflix w kontraktach aktorów zawarł zapis umożliwiający stworzenie kilku sezonów, jednak dotychczas firma czekała na opinie dotyczące pierwszej historii.

Źródło: https://wccftech.com/the-witcher-tv-show-renewed/

Tagi: netflix serial wiedźmin