Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.12.2018 13:24
The Legend of Zelda: Ocarina of Time. Fanowski remake na Unreal Engine 4 wygląda fantastycznie
1994V

The Legend of Zelda: Ocarina of Time. Fanowski remake na Unreal Engine 4 wygląda fantastycznie

The Legend of Zelda to jedna z najbardziej kultowych serii w historii naszej branży, dlatego w Sieci aż roi się od fanowskich dzieł opartych na dokonaniach Linka i jego przyjaciół.

Kreatywna społeczność Nintendo zapełnia każdy zakątek internetu własnymi fanartami, filmikami z teoriami, opowiadaniami fan-fiction, własnymi filmowymi adaptacjami, a także i tworzonymi przez siebie grami. 

10 ukrytych komunikatów z gier

Mimo iż Nintendo znane jest z bardzo niechętnego podejścia do takich fanowskich projektów, odważni miłośnicy The Legend of Zelda nie poddają się i dają upust swojej artystycznej duszy. CryZENx zabłysnął w naszej branży parę lat temu dzięki autorskiemu remake'owi Ocarina of Time tworzonemu na Unreal Engine 4. 

Od 2016 roku projekt wciąż jest rozwijany i dosłownie parę dni temu autor udostępnił w Sieci najnowszą wersję swojego dzieła. Zelda Ocarina Of Time V3.0 ulepszone zostało dzięki dokonaniom UE w wersji 4.21. Znajdziecie tu między innymi lepsze tekstury, oświetlenie, no i oczywiście optymalizację. Poniżej możecie zobaczyć fragment rozgrywki, zaś jeszcze niżej zamieszczamy wideo sprzed 2 lat, abyście mogli zobaczyć, jaki postęp zaliczyła cała gra.

Unreal Engine 4 [4.21] Zelda Ocarina Of Time V3.0 [2018]

Unreal Engine 4 [4.13.1] Zelda Ocarina of Time [2016]

Tagi: Nintendo The Legend of Zelda: Ocarina of Time

Nie przegap