Paweł Musiolik Paweł Musiolik 24.12.2018 10:00
tekken 7 anna williams
1209V

Tekken 7 na Switchu? Jest na to szansa

Tekken 7 na Switchu? Według słów Katsuhiro Harady - wszystko zależy od posiadaczy tej konsoli.

Posiadacze Switcha od dawna są znani przede wszystkim z proszenia się o porty z innych konsol. Bandai Namco nie ma z nimi łatwego życia w temacie Tekkena 7. Co jakiś czas pojawiają się głosy, że bijatyka Bandai Namco powinna trafić też na konsolę Nintendo.

Tekken 7. Panda wygrywa finały Tekken World Tour 2018

Katsuhiro Harada od początku jest nie do złamania. Ani razu nie pokusił się o mocną deklarację w tym temacie. Teraz, w trakcie transmisji Kuro Kuro, która cechowała się luźniejszą atmosferą. Harada odpowiadał na pytania oglądających streama.

Jedno z nich dotyczyło Tekkena 7 na Switchu. Harada odpowiedział tak:

Wszystko zależy do tego, jak mocno chcą tego posiadacze Switcha. Jeśli im zależy, niech to pokażą.

To jednak nie było jedyne pytanie. Gracze chcieli też wiedzieć, czy doczekamy się trzeciej przepustki sezonowej w Tekkenie. Harada odparł, że jeśli Season Pass 2 sprzeda się dobrze, to naturalnym krokiem będzie wypuszczenie trzeciego sezonu.

Harada zdradził też, że Tekken x Street Fighter jest ukończone w 30%, ale od dłuższego czasu czeka w zamrażarce na lepsze czasy. Czy te nastąpią - ciężko wyrokować.

Źródło: http://www.avoidingthepuddle.com/news/2018/12/22/tekken-x-street-fighter-is-currently-pending-development-is.html

Tagi: Bandai Namco nintendo switch tekken 7

Nie przegap