Grzegorz Cyga Grzegorz Cyga 23.12.2018 16:05
ATLAS. Nowa gra twórców ARK: Survival Evolved jest już dostępna w Steam Early Access
1785V

ATLAS. Nowa gra twórców ARK: Survival Evolved jest już dostępna w Steam Early Access

Z pewnym opóźnieniem, ale w końcu jest.  Nowe pirackie MMO zakotwiczyło na Steamie.

Pierwotnie gra studia Grapeshot Games miała trafić do wczesnego dostępu 13 grudnia. W wyniku problemów, które nie ominęły produkcji nawet na ostatniej prostej premiera została przesunięta. Dlatego dopiero teraz możemy grać.

ATLAS. Pirackie MMO od twórców ARK: Survival Evolved

Debiut ATLAS pokazuje dlaczego przedwczesne ogłoszenie gry nie przynosi niczego dobrego. Tytuł miał ukazać się 13 grudnia, jednakże twórcy potrzebowali czasu na doszlifowanie pewnych elementów i nową datą miał być 19 grudnia.

Ten także spalił na panewce, lecz tym razem twórcy nie podali powodu, lecz kolejny termin - 21 grudnia. Jednak pojawiły się problemy z buildem gry i ostatecznie Atlas zadebiutował wczoraj o godzinie 22:00 czasu polskiego.

Najnowsze pirackie MMO jest już dostępne za 107,99 zł na Steamie. Jednakże do 2 stycznia trwa promocja, dzięki której ATLAS może być Wasz za jedyne 89,63 zł.

Co ciekawe, gra zyskała spore zainteresowanie na serwisie streamingowym Twitch.tv, gdzie 220 tysięcy ludzi obserwuje jak streamerzy ogrywaja produkcję. Co ciekawe kiedy tytuł nie był jeszcze grywalny, 33 tysiące ludzi czekało grając w inne produkcje aż gra się uruchomi.

 

Tagi: atlas early access Grapeshot Games obsuwa steam early access wideo