SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2018 16:04
Hitman 2 szykuje się na nieuchwytny cel. Zwiastun pokazuje przeciwnika
390V

Hitman 2 szykuje się na nieuchwytny cel. Zwiastun pokazuje przeciwnika

IO Interactive przedstawiło materiał prezentujący drugi nieuchwytny cel przygotowany dla Hitman 2. Gracze zmierzą się teraz z faszystowskim przywódcą. Przeciwnik został zaprezentowany na materiale wideo.

13 stycznia odbyła się premiera Hitman 2. Gra wylądowała na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych i zebrała oceny na poziomie 83%. Dziennikarze zachwalali między innymi ogromne lokacje, ale autorzy nie zaoferowali wielu innowacji względem poprzedniej odsłony.

Hitman 2 otrzyma sporo darmowej zawartości. IO Interactive odkrywa karty

Twórcy oczywiście stale rozbudowują grę – w samym grudniu pozycja została rozszerzona o polecane kontrakty, zadania w trybie Eskalacji, czy też świąteczne niespodzianki. Gracze mogą się również zmierzyć z kolejnym nieuchwytnym celem - Vicente Murillo właśnie trafił do tytułu:

„Nowy Nieuchwytny Cel ukryje się w Santa Fortuna na 10 dni, a jeśli go zdejmiecie, odblokujecie strój turysty z rękawiczkami. Więcej szczegółów kontraktu będzie dostępna w nadchodzących tygodniach. W międzyczasie, zobaczcie nagrody Nieuchwytnych Celów na stronie gry.”

Na początku przyszłego roku poznamy kolejne przyjemności przygotowane do Hitman 2. Deweloperzy zamierzają stale rozwijać pozycję, by mieć pewność, że gracze będą z chęcią wskakiwać w strój Agenta 47.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hitman 2 IO Interactive Warner Bros. Interactive