Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.12.2018 21:45
Hitman 2 otrzyma sporo darmowej zawartości. IO Interactive odkrywa karty
906V

Hitman 2 otrzyma sporo darmowej zawartości. IO Interactive odkrywa karty

IO Interactive zaprezentowało pełne, grudniowe plany dla Agenta 47. Uznany zabójca zmierzy się z kolejnymi wyzwaniami i wszystkie pliki trafią do graczy za darmo. Poznajcie szczegóły i zobaczcie zwiastun.

Hitman 2 zadebiutował 13 stycznia. Gra oferuje znane atrakcje – gracze wskakują do kolejnych lokacji przepełnionych NPC i ich zadaniem jest wyeliminowanie wyznaczonego celu. Twórcy oczywiście nie zakończyli rozwoju tytułu i właśnie otrzymaliśmy szczegóły grudniowych aktualizacji.

Twórcy serii Hitman mogą dołączyć do rodziny Microsoftu

Deweloperzy dużych gier AAA nie mogą w spokoju patrzeć na wyniki sprzedaży. W ostatnich tygodniach na rynku zadebiutowała masa świetnych produkcji, więc studia muszą stale rozbudowywać pozycje oferując ciekawe atrakcje.

IO Interactive postanowiło przez cały grudzień publikować nową zawartość do Hitman 2. Twórcy przygotowali nowe Kontrakty, misje w trybie Eskalacji, a nawet kolejny Nieuchwytny Cel:

  • Nowe Polecane Kontrakty: Ryzyko Zawodowe (dostępne teraz) – Wszystkie Polecane Kontrakty są stworzone przez członków społeczności i dodane do gry dla wszystkich graczy. W HITMAN 2 Polecane Kontrakty są wybierane według motywów – pierwszy to „Ryzyko Zawodowe”, gdyż wszystkie zadania skupiają się na pracy i zawodach.
  • Nowe kontrakty w trybie Eskalacji: The Aelwin Augment (13 grudnia) – Kontrakty w trybie Eskalacji skupiają się na umiejętności graczy do adaptacji swoich umiejętności i stylów gry do różnorodnych komplikacji, które mogą stanąć na drodze Agenta 47. Nowe kontrakty w trybie Eskalacji będą mieć miejsce na tajemniczej wyspie Sgàil i na pewno będzie to wizyta warta zapamiętania.
  • Świąteczna niespodzianka! (18 grudnia) – Czekajcie na limitowaną czasowo świąteczną niespodziankę nadchodzącą w drugiej połowie miesiąca.
  • Nowy Nieuchwytny Cel: The Revolutionary (21 grudnia) – Nowy Nieuchwytny Cel ukryje się w Santa Fortuna na 10 dni, a jeśli go zdejmiecie, odblokujecie strój turysty z rękawiczkami. Więcej szczegółów kontraktu będzie dostępna w nadchodzących tygodniach. W międzyczasie, zobaczcie nagrody Nieuchwytnych Celów na stronie gry.
  • Nowość w trybie Eskalacji: The Turms Infatuation (27 grudnia) – Kokardą miesiąca zostanie zaś nowy kontrakt w trybie Eskalacji w Santa Fortuna.

Wszystkie wymienione atrakcje będą dostępne dla posiadaczy Hitman 2 za darmo. Na początku przyszłego miesiąca poznamy kolejne rozszerzenia stworzone do najnowszej opowieści Agenta 47.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Hitman 2 IO Interactive Warner Bros. Interactive