Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2018 15:15
Halo Infinite zaoferuje split-screen dla 4 osób. Gracze na PC mogą liczyć na najlepsze traktowanie
855V

Halo Infinite zaoferuje split-screen dla 4 osób. Gracze na PC mogą liczyć na lepsze traktowanie

343 Industries nadal nie zaprezentowało rozgrywki z Halo Infinite, ale możecie mieć pewność, że w produkcji nie zabraknie oczekiwanego przez fanów split-screena. Twórcy naprawiają ostatni błąd i chcą zadbać o graczy na PC.

Halo Infinite powstaje od kilku lat, ale dopiero w 2019 roku możemy liczyć na konkretną prezentację. Twórcy wykorzystują do tytułu zupełnie nowy silnik, który pozwoli osiągnąć kilka elementów, na które deweloperzy nie mogli sobie pozwolić w przypadku Halo 5: Guardians.

Xbox Game Pass za 1 zł i Xbox Live Gold za 4 zł. Promocja na Xbox Live

W sprawie gry wypowiedziała się szefowa 343 Industries, która potwierdziła, że Halo Infinite otrzyma split-screen dla czterech graczy. Bonnie Ross już na DICE 2017 wspomniała, że wszystkie kolejne odsłony Halo zostaną rozbudowane o ten tryb, ale teraz otrzymaliśmy jednoznaczne potwierdzenie.

Twórcy zdecydowali się wykorzystać również personalizację bohaterów znaną z Halo Reach, ponieważ podobno właśnie ta odsłona jest uważana przez fanów za jedną z najlepszych w całym uniwersum.

Nie jest oczywiście zaskoczeniem, że Halo Infinite trafi również na komputery osobiste i nowy silnik został przygotowany specjalnie z myślą o tej platformie. Gracze na PC będą teraz „traktowani jak obywatele pierwszej kategorii”.

Możemy nawet przypuszczać, że Halo Infinite otrzyma cross-platformową zabawę na dwóch platformach (Xbox + PC) – teraz nawet konsola Amerykanów pozwala na bezproblemowe wykorzystywanie myszek, więc pewnie znajdą się chętni na wspólne strzelanie.

Źródło: https://www.ign.com/articles/2018/12/20/halo-infinite-confirms-4-player-split-screens-halo-reach-customization-and-more

Tagi: 343 Industries Halo Infinite Microsoft

Nie przegap