Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.12.2018 12:02
The Last of Us: Part 2. Świąteczny prezent od Naughty Dog dla posiadaczy PlayStation 4
8473V

The Last of Us: Part 2. Świąteczny prezent od Naughty Dog dla posiadaczy PlayStation 4

Naughty Dog postanowiło przypomnieć o The Last of Us: Part 2. Nie możemy pewnie już liczyć na nowy fragment rozgrywki przedstawiający nowe losy Ellie, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by posiadacze PlayStation 4 odpalili sobie wirtualny „kominek”.

Naughty Dog to kolejne studio, które postanowiło przygotować dynamiczny motyw dla posiadaczy PlayStation 4. Firma wykorzystała kadr jednego ze zwiastunów – zobaczycie na nim palący się samochód.

The Last of Us: Part 2 coraz bliżej. Naughty Dog szuka testerów polskiej lokalizacji

Prezent Naughty Dog został określony przez wielu graczy jako „świąteczny kominek w stylu The Last of Us” i w sumie trudno się z tym nie zgodzić. Na szczęście tym razem z niespodzianki mogą skorzystać wszyscy gracze – wystarczy wskoczyć na PlayStation Store.

„Stwórz ciepły, zapraszający postpandemiczny klimat, wykorzystując tę dynamiczną scenę z płonącym samochodem prezentowaną w zwiastunie The Last of Us Part II na Paris Games Week 2017. To świetny akcent na okres zimowych miesięcy i na później.”

Motyw jest oczywiście dynamiczny, posiada odpowiednie udźwiękowienie, więc pewnie znajdą się gracze, którzy za jego pomocą upiększą swoje PlayStation 4. Niestety, nie otrzymaliśmy jakichkolwiek informacji dotyczących premiery, a na prezentację gry musimy zaczekać do przyszłego roku.

Źródło: Twitter

Tagi: Naughty Dog SCE The Last of Us: Part II

Nie przegap