The Walking Dead: The Final Season ekskluzywnie na Epic Games Store. Walka o gry na PC trwa

Gry
894V
The Walking Dead: The Final Season ekskluzywnie na Epic Games Store. Walka o gry na PC trwa
Wojciech Gruszczyk | 21.12.2018, 09:39

Jesteśmy właśnie świadkami bardzo interesującej sytuacji na rynku PC. Platformy wykupują niektóre produkcje na wyłączność i sytuacja w pewien sposób przypomina walkę znaną graczom na konsolach. Kolejnym wabikiem dla platformy Epic Games jest The Walking Dead: The Final Season.

Telltale Games nie dokończy prac nad The Walking Dead: The Final Season. Znane studio zostało zamknięte, jednak na szczęście Skybound Games zajmie się przygotowaniem ostatnich odcinków. Twórcy otrzymali za zadanie stworzenie zakończenia.

Steam vs. Epic Games Store. Szykuje się wielka rewolucja?

3 odcinek The Walking Dead: The Final Season zadebiutuje 15 stycznia, jednak deweloperzy dogadali się z Epic Games, więc ostatnie epizody będą dostępne wyłącznie na jednej platformie PC – właśnie na Epic Games Store.

Jest to bardzo ciekawa sytuacja, ponieważ dwa poprzednie fragmenty historii – stworzone przez Telltale Games – nie znikną ze Steam, więc jeśli kupiliście grę na platformie Valve, to właśnie z tego miejsca pobierzecie początek wydarzeń. Jak widać twórcy Fortnite chcą zachęcić do swojej propozycji bardzo szerokie grono odbiorców i przechwytują kolejne tytuły...

W informacji prasowej nie pojawiają się konkrety dotyczące konsol, jednak w tym wypadku pewnie nic się nie zmieni i w odpowiednim momencie pobierzemy grę z między innymi PlayStation Store oraz Xbox Live.

Źródło: własne

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper