Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.12.2018 13:07
Spider-Man ze świątecznym prezentem. Twórcy wrzucają do gry znany strój
3145V

Spider-Man ze świątecznym prezentem. Twórcy wrzucają do gry znany strój

Insomniac Games postanowiło obdarować wszystkich posiadaczy Spider-Mana na PlayStation 4 małym podarkiem. Fani mogą pobrać darmowy strój, który powinien trafić w gust produkcji Sama Raimiego.

Spider-Man to olbrzymi sukces Insomniac Games. Deweloperzy stworzyli wielką produkcję, która została doceniona przez graczy oraz dziennikarzy. Historia została rozszerzona przez trzy dodatki i ostatni rozdział opowieści zadebiutuje jutro.

Spider-Man Silver Lining na zwiastunie. Insomniac Games pokazuje kolejne stroje pająka

Insomniac Games zapowiedziało, że nadchodząca aktualizacja wprowadzi do gry nowy strój – jest to świąteczny prezent, który będą kojarzyć miłośnicy twórczości Sama Raimiego. Reżyser w latach 2002-2007 zaprezentował trzy filmy z Człowiekiem Pająkiem w roli głównej i heros wskakiwał właśnie w taki strój.

Niestety, deweloperzy wciąż nie potwierdzili swoich kolejnych planów. Firma według oficjalnych informacji zakończyła prace nad rozwojem Spider-Mana. Insomniac Games aktualnie rozwija Stormland dla Oculus Rift, ale możemy mieć pewność, że autorzy pracują również nad znacznie większą opowieścią, która zadebiutuje już na konsolach kolejnej generacji.

Gracie jeszcze w Spider-Mana? Z perspektywy czasu – jak oceniacie przygodę Pająka?

Źródło: Twitter

Tagi: Insomniac Games Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018)

Nie przegap