Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2018 15:49
Spider-Man Silver Lining na zwiastunie. Insomniac Games pokazuje kolejne stroje pająka
1224V

Spider-Man Silver Lining na zwiastunie. Insomniac Games pokazuje kolejne stroje pająka

Insomniac Games zaprezentowało ostatnie rozszerzenie do Spider-Mana. Dodatek zatytułowany Silver Lining będzie dostępny pod koniec miesiąca i zapewni graczom kolejne atrakcje oraz pozwoli wskoczyć w nowe stroje.

Twórcy growej przygody Spider-Mana jeszcze przed debiutem zapowiedzieli stworzenie trzech fabularnych dodatków. Seria „The City That Never Sleeps” zostanie zakończona już 21 grudnia, ponieważ w tym dniu poznamy ostatnie rozszerzenie.

PlayStation Plus w dużej promocji. Sony zachęca do usługi

Silver Sable powróci w ostatniej opowieści, by odzyskać skradzioną technologię Sable International. Teraz Spider-Man będzie zmuszony do skorzystania z pomocy zaskakujących sojuszników, ponieważ tylko w taki sposób będzie mógł powstrzymać niebezpieczeństwo i ochronić Nowy Jork.

Spider-Man: Silver Lining zawiera oczywiście nową fabułę, kolejne misje, ulepszonych przeciwników i pozwoli wskoczyć bohaterowi w świeżutkie stroje – Insomniac Games współpracowało z Sony Pictures i w grze pojawi się wdzianko z Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Mam jednak wrażenie, że znacznie lepiej wygląda Cyber Spider-Man – deweloperzy dobrze zaakcentowali zniszczony strój, potężną łapę i nie zapomnieli o specjalnej opasce... Choć pewnie znajdą się chętni, którzy z wielką przyjemnością wskoczą w najnowszego „pancerniaka”.

Aktualnie Insomniac Games nie zdradza swoich kolejnych planów.

Tagi: Insomniac Games Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018)

Nie przegap