Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 14:22
Hellblade: Senua's Sacrifice za 69 zł w pudełku. Gra w Xbox Game Pass
1060V

Hellblade: Senua's Sacrifice za 69 zł w pudełku. Gra w Xbox Game Pass

Hit Ninja Theory trafił już do Xbox Game Pass, więc mogliśmy się spodziewać konkretnych promocji. Jeśli preferujecie wydanie pudełkowe, to możecie zgarnąć Hellblade: Senua's Sacrifice za zaledwie 69 zł.

Hellblade: Senua's Sacrifice wylądowało na półkach sklepowych w sierpniu ubiegłego roku. Tytuł początkowo był dostępny wyłącznie na PlayStation 4 i komputery osobiste, ale na szczęście autorzy stworzyli edycję na Xboksa One.

Xbox Anaconda, Xbox Lockhart, Xbox Maverick, Xbox Anthem i więcej. Microsoft pracuje nad zestawem konsol

Subskrybenci Xbox Game Pass zapoznają się z Hellblade: Senua's Sacrifice w ramach abonamentu – w tym wypadku wystarczy pobrać 15GB danych, by móc poznać mocną historię... Pamiętajcie tylko o rozgrywce w słuchawkach!

Zdaję sobie doskonale sprawę, że część naszych czytelników wciąż preferuje klasyczne pudełka, więc te grono graczy może zainteresować nowa promocja – Hellblade: Senua's Sacrifice w wersji na Xboksa One kupicie za zaledwie 69 zł.

Czy warto? Hellblade: Senua's Sacrifice zebrało oceny na poziomie 84% i choć jest to tytuł „na jeden raz”, to naprawdę warto usiąść do tej przygody. Ukończenie gry zajmuje około siedem godzin.

dexx, dzięki za link!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Hellblade: Senua's Sacrifice Ninja Theory promocja

Nie przegap