Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 14:08
FIFA 19 z ważną i oczekiwaną aktualizacją. Twórcy poprawiają sieciową rozgrywkę
3617V

FIFA 19 z ważną i oczekiwaną aktualizacją. Twórcy poprawiają sieciową rozgrywkę

EA Sports w ostatnich tygodniach pracowało nad jednym z problemów FIFA 19. Twórcy na szczęście poradzili sobie z niedogodnością jeszcze przed świętami, więc gracze mogą mieć pewność, że w trakcie wolnych dni będą mogli w spokoju cieszyć się cyfrową piłką od Elektroników.

Twórcy serii FIFA systematycznie pracują nad najróżniejszymi łatkami, które mają poprawić jakość rozgrywki na wszystkich platformach. Studio w ostatnim czasie zajmowało się niedogodnością, która męczyła część klientów.

Titanfall 3 to kwestia czasu. Respawn poszukuje pracownika do nowej odsłony

EA Sports opublikowało najnowszą aktualizację do FIFA 19. Pliki zajmują się stabilnością i szybkością reakcji w sieciowych spotkaniach. Studio doskonale zdaje sobie sprawę, że niektórzy klienci narzekali na problemy związane z dobrym i płynnym zachowaniem piłkarzy, więc dopracowanie tego elementu było dla nich priorytetem.

Deweloperzy przygotowali nawet specjalny zespół, który zajmuje się wyłącznie poprawieniem wrażeń z samej rozgrywki. Najnowsze pliki wpływają na szybkość reakcji w FIFA 19 na całym świecie.

„Pewne ulepszenia w reagowaniu na rozgrywkę w sytuacjach, w których połączenie sieciowe Twojego przeciwnika może spowodować utratę pakietów lub duże opóźnienie.”

W prostych słowach? EA reaguje na graczy, którzy potrafią szybko strzelić gola, a następnie włączają przykładowo YouTube'a lub włączają ściąganie i tym samym wpływają na wrażenia z gry.

Zmiany będą odczuwalne w następujących trybach:

  • FUT Champions
  • FUT Division Rivals
  • FUT Online Draft
  • FIFA Pro Clubs
  • FIFA Co-Op Seasons

Aktualnie pliki trafiły na PC, ale autorzy już pracują nad opublikowaniem łatki na PlayStation 4 i Xboksa One.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: aktualizacja EA Sports Electronic Arts FIFA 19 patch

Nie przegap