Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 08:00
Titanfall 3 to kwestia czasu. Respawn poszukuje pracownika do nowej odsłony
1360V

Titanfall 3 to kwestia czasu. Respawn poszukuje pracownika do nowej odsłony

Respawn Entertainment to ekipa znana aktualnie wyłącznie z serii Titanfall. Wielkie roboty na szczęście powrócą i informacje potwierdza oferta pracy zamieszczona przez deweloperów. Studio poszukuje wprawionego animatora.

Electronic Arts przygotowuje inwestorów na mocną końcówkę 2019 roku. W tym czasie na rynku pojawią się dwie duże produkcje Respawn Entertainment – pewniakiem jest Star Wars: Jedi Fallen Order, jednak druga gra jest wciąż owiana nutką tajemnicy.

Titanfall 3 i Star Wars: Jedi Fallen Order w przyszłym roku? Respawn Entertainment szykuje 2 premiery

Twórcy jednak specjalnie nie ukrywają pracy nad kolejną odsłoną Titanfall. Studio poszukuje „Starszego Animatora (Titanfall) w Respawn” – taka informacja pojawiła się na witrynie zbierającej ogłoszenia o pracę z naszej branży.

W sumie nie jest to specjalne zaskoczenie – od dawna wiemy, że firma nie zrezygnowała z marki Titanfall, ale wciąż czekamy na konkretną zapowiedź. Wiele w tym temacie możemy usłyszeć na przyszłorocznym E3.

Pierwsza odsłona Titanfall trafiła na rynek w 2014 roku, a kontynuacja zadebiutowała już po dwóch latach. Jak wiadomo druga część nie otrzymała należytego wsparcia od Electronic Arts, które nie zadbało o odpowiednią promocję i w rezultacie gra nie osiągnęła oczekiwanych wyników.

Warto oczywiście pamiętać, że Respawn pracuje także nad tytułem dla Oculus Studios – autorzy tworzą pozycję dla wirtualnej rzeczywistości.

Źródło: https://www.psu.com/news/titanfall-3-rumors-gather-pace-following-new-job-listing/

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall titanfall 3

Nie przegap