Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 13:46
Final Fantasy 7 Remake z wielkim ogłoszeniem w 2019 roku. Prace zmierzają w dobrym kierunku
1992V

Final Fantasy 7 Remake z wielkim ogłoszeniem w 2019 roku. Prace zmierzają w dobrym kierunku

Prace nad Final Fantasy 7 Remake zmierzają w dobrym kierunku i twórcy mogą w niedalekiej przyszłości bardzo chętnie opowiadać o wyczekiwanej produkcji. Porządna prezentacja gry powinna odbyć się w przeciągu następnych miesięcy.

Square Enix w ostatnich miesiącach skupiało się niemal wyłącznie na promocji Kingdom Hearts 3. Japończycy zakończyli prace nad wyczekiwaną produkcją, która trafi na półki sklepowe już w styczniu.

Onimusha: Warlords. Gameplay pokazuje rozgrywkę z Nintendo Switch

W rezultacie kolejnym, japońskim tytułem prezentowanym przez wewnętrzne studia Square Enix będzie Final Fantasy 7 Remake. Takie przyjemności przynajmniej zasugerowały osoby, które są zaangażowany w powrót legendarnej „Siódemki”.

Tetsuya Nomura (reżyser) oraz Yoshinori Kitase (producent) odpowiedzieli na krótkie pytania dziennikarzy Hokanko – twórcy w swoich oczekiwaniach wspominają o wyczekiwanym przez wielu Final Fantasy 7 Remake:

„Nomura:
Słowo kluczowe: 7
Myśli: Różne prezentacje do opublikowania.

Kitase
Słowo kluczowe: Długo oczekiwany! (Long-awaited)
Myśli: Rozwój Final Fantasy Remake postępuje gładko. Chcę pracować jak najlepiej, by sprostać oczekiwaniom fanów.”

Wiele na to wskazuje, że Japończycy szykują się na dużą prezentacje Final Fantasy 7 Remake. Tytuł został zaprezentowany w 2015 roku i od tego czasu czekamy na konkretne szczegóły dotyczące premiery.

Źródło: https://wccftech.com/final-fantasy-vii-remake-presentations-2019/

Tagi: Final Fantasy VII Remake Square Enix