Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 13:04
Onimusha: Warlords. Gameplay pokazuje rozgrywkę z Nintendo Switch
764V

Onimusha: Warlords. Gameplay pokazuje rozgrywkę z Nintendo Switch

Capcom szykuje grubą ofensywę na początek 2019 roku i wśród nadciągających tytułów można wyróżnić Onimusha: Warlords. Odświeżona wersja klasyka z PlayStation 2 została zaprezentowana przez deweloperów.

Włodarze Capcomu już wkrótce będą nerwowo przyglądać się wynikom sprzedaży, ponieważ w pierwszych miesiącach 2019 roku firma wrzuci na rynek aż trzy bardzo ciekawe produkcje – Onimusha: Warlords (15.01), Resident Evil 2 (25.01) oraz Devil May Cry 5 (08.03).

Onimusha Warlords. Remaster klasyka z PS2 na nowym zwiastunie

Japończycy zapewnią fanom trzy duże marki, które powinny trafić w gust wielu graczy. Trudno nie odnieść wrażenia, że Onimusha odstaje jakością od nowych odsłon Resident Evil oraz Devil May Cry... Choć nadal mam nadzieję, że Capcom tylko bada teren i w przyszłości możemy otrzymać zupełnie nową odsłonę, która zostanie przygotowana z należytym szacunkiem.

Twórcy kontynuują Capcom.TV, więc możemy spojrzeć na świeże fragmenty z Onimusha: Warlords – studio pokazało wersję na Nintendo Switcha, jednak akurat w tym wypadku nie powinniśmy oczekiwać jakichkolwiek zmian względem wersji na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Ze wspomnianej trójki – sięgacie po wszystkie tytuły?

Tagi: Capcom Onimusha: Warlords (2018)

Nie przegap