Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2018 15:28
Shadow of the Tomb Raider do wypróbowania za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC
5909V

Shadow of the Tomb Raider do wypróbowania za darmo na PlayStation 4, Xbox One i PC

Square Enix próbuje ratować Shadow of the Tomb Raider. Produkcja zdecydowanie za szybko trafiła na pierwsze przeceny, a teraz wydawca zdecydował się zaoferować fragment gry za darmo. Firma wierzy, że w taki sposób uda się uratować Larę.

Shadow of the Tomb Raider to kawał przyjemnej pozycji, ale tytuł trafił na rynek w paskudnym momencie. Lara od początku musiała radzić sobie z dużymi przeciwnikami, a w dodatku jej najnowsza opowieść nie wprowadza za wiele konkretnego odświeżenia względem poprzednich przygód.

CD Projekt z największym wzrostem wartości w branży gier. Firma pobiła Sony, Microsoft, Activision

Gra zgarnęła średnią na poziomie 80%, więc nie możemy mówić o porażce, jednak znacznie gorzej wypada zainteresowanie. To właśnie z tego powodu Shadow of the Tomb Raider tuż po premierze trafiło na pierwsze promocje i Square Enix musiało zmierzyć się z niezadowolonymi fanami, którzy kupili produkcję na premierę.

Teraz firma zdecydowała się na inny krok – podobnie jak w przypadku innych tytułów, Shadow of the Tomb Raider możemy wypróbować za darmo. Wydawca oferuje sam początek historii, a jeśli zdecydujemy się nabyć grę, to bez problemu możemy kontynuować zabawę, a nawet zachowamy zdobyte osiągnięcia oraz pucharki.

Pliki możecie pobrać na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste – jest to w zasadzie typowe demko, które jednak jest nazywane przez Square Enix jako „Free Trial”.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix trial za darmo