Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.12.2018 12:44
Left Alive w Polsce. Tytuł dla fanów Metal Gear Solid
1002V

Left Alive w Polsce. Tytuł dla fanów Metal Gear Solid

Polacy bez najmniejszego problemu zapoznają się z kolejnym tytułem Square Enix. Left Alive zawędruje w naszej skromne progi i projekt powinien zainteresować miłośników produkcji Hideo Kojimy.

5 marca kupimy w Polsce Left Alive. Gra zawędruje na rodzime półki sklepowe dzięki wydawnictwu Cenega. Gracze mogą szykować się na angielską wersję językową.

Shadow of the Tomb Raider za zaledwie 109 zł

Left Alive zostało przygotowane przez weteranów branży: Yoji Shinkawa z KOJIMA PRODUCTIONS (projektant postaci w serii Metal Gear), Toshifumi Nabeshima (reżyser znany z serii Armored Core) i Takayuki Yanase (projektant mechów, Ghost in the Shell: Arise, Mobile Suit Gundam 00, Xenoblade Chronicles) wspólnymi siłami stworzyli nowe IP.

Gra pewnie nie przekona do siebie każdego gracza, jednak projekt może trafić w gust fanów japońszczyzny. Animacje w tym wypadku wyglądają drętwo, ale autorzy stawiają na „mroczny i szorstki świat”.

W Left Alive wcielimy się w trójkę bohaterów, którzy posiadają własne historie, ale łączy ich jeden cel – chcą uciec z pogrążonego wojną Nova Slava. Podczas rozgrywki będziemy się skradać, tworzyć przedmioty, szykować pułapki i wszystkie działania pomogą nam w przetrwaniu.

Zamawiając Left Alive w edycji Day One otrzymacie dodatek ‘Survival Pack’, który zawiera szereg przedmiotów użytecznych w przetrwaniu, między innymi amunicję, lekki pancerz, apteczki i granaty.

Tagi: Left Alive Square Enix