Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2018 12:10
Shadow of the Tomb Raider za zaledwie 109 zł
3881V

Shadow of the Tomb Raider za zaledwie 109 zł

Lara Croft może odwiedzić w te święta wielu graczy. Nawet w Polsce można zgarnąć Shadow of the Tomb Raider w bardzo atrakcyjnej cenie w wersji na PlayStation 4 i Xboksa One.

Shadow of the Tomb Raider trafił na rynek 14 września i chociaż produkcja oferuje kawał przyjemnej historii, to jednak nie był to szczęśliwy termin dla Lary Croft. Gra od początku nie cieszy się wielkim zainteresowaniem, więc wydawca prędko zdecydował się na pierwsze promocje.

Shadow of the Tomb Raider The Pillar zapowiedziane. DLC zadebiutuje jeszcze w grudniu

Od kilku tygodni mogliśmy nabyć Shadow of the Tomb Raider za około 150-160 zł, jednak najnowsza oferta prezentuje się jeszcze lepiej. Gra Eidos Montreal jest dostępna na PlayStation 4 i Xboksa One za zaledwie 109 zł:

Główny wątek Shadow of the Tomb Raider wyrwie z Waszego życia około 13 godzin, ale jeśli zdecydujecie się zagłębić we wszystkie zakamarki produkcji, to musicie przygotować się na eksplorację świątyń przez około 30 godzin.

Czy warto? Trudno nie odnieść wrażenia, że akurat ten tytuł nie otrzymał swojej szansy. Eidos Montreal nie oferuje wielkiego odświeżenia formuły, ale jest to bez wątpienia przyjemna propozycja dla fanów Lary Croft

Maciej, dzięki za linki!

Źródło: Informacja od czytelnika

Tagi: Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix