Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2018 15:26
The Night Before Metal Gear. Liquid i Solid Snake czytają świąteczną opowieść
1186V

The Night Before Metal Gear. Liquid i Solid Snake czytają świąteczną opowieść

Cam Clarke i David Hayter zapraszają wszystkich fanów Metal Gear Solid na świąteczną opowieść przepełnioną elementami znanymi z uznanej serii rozwijanej przez lata przez Hideo Kojimę. Siadajcie wygodnie i słuchajcie.

Konami wciąż nie potwierdziło dalszych losów serii Metal Gear Solid. Japończycy podobno pracują nad kontynuacją pracy Hideo Kojimy, ale od dobrych 3 lat czekamy na jakiekolwiek informacje dotyczące tajemniczego projektu.

Hideo Kojima mógł przejść na emeryturę, a Death Stranding zadziwia nawet współpracowników Japończyka

O marce postanowili przypomnieć Cam Clarke i David Hayter – jeśli spędziliście godziny z tym uznanym uniwersum, to od samego początku materiału skojarzycie aktorów. Są to oczywiście Liquid oraz Solid Snake.

Mężczyźni opowiadają przyjemną historię zatytułowaną „The Night Before Metal Gear” - niezbędny jest oczywiście angielski, jednak akurat w przypadku Metal Gear Solid jest to standard, bo jak wiadomo przygody Kojimy nigdy nie otrzymały w Polsce lokalizacji.

W sumie na końcu brakuje małego napisu „Metal Gear Solid 2019”, który potwierdziłby plotki dotyczące przygotowania odświeżonego MGS-a.

Tagi: Cam Clarke David Hayter Metal Gear Solid metal gears