Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.12.2018 14:39
Frostpunk z darmowym dodatkiem. Twórcy udostępniają kolejne atrakcje
616V

Frostpunk z darmowym dodatkiem. Twórcy udostępniają kolejne atrakcje

11 bit studios dba o graczy przygotowując kolejną zawartość do Frostpunk. Gracze mogą dzisiaj pobrać rozszerzenie zatytułowane „Opowieść wigilijna”. Pliki trafią do zainteresowanych za darmo.

Frostpunk trafiło na komputery osobiste 24 kwietnia. Gra jest aktualnie dostępna wyłącznie na komputerach osobistych, jednak autorzy przygotowują wersje na konsole. Premiera ma odbyć się w pierwszych miesiącach 2019 roku.

Anno 1602 za darmo z okazji 20-lecia serii!

11 bit studios postanowiło przypomnieć graczom o Frostpunk. Studio oferuje nowe rozszerzenie, które wprowadza świąteczny nastrój do rodzimej produkcji – zainteresowani mogą szykować się na nowe atrakcje w Endless Mode, a jednocześnie zespół zajął się stworzeniem linii questów związanych z Bożym Narodzeniem.

Sympatycy postawią nawet nowe budynki oraz zajmą się kolejnymi wyzwaniami – możemy się spodziewać, że całość jest związana ze zbliżającymi się świętami, ponieważ cały pakiet został zatytułowany "Opowieść wigilijna".

Jak widać niektórzy deweloperzy potrafią docenić fanów i przygotowywać podobne atrakcje za darmo. To oczywiście nie jest dodatek, który skłoni miliony do sięgnięcia po Frostpunk, ale jak widać 11 bit studios nie musi naciągać graczy na stroje mikołaja... ;)

Źródło: YouTube.com

Tagi: 11 Bit Studios aktualizacja darmowe DLC frostpunk