Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2018 18:25
Shadow of the Tomb Raider The Pillar zapowiedziane. DLC zadebiutuje jeszcze w grudniu
1769V

Shadow of the Tomb Raider The Pillar zapowiedziane. DLC zadebiutuje jeszcze w grudniu

Eidos Montreal nie zmienia planów. Firma kontynuuje proces rozwijania Shadow of the Tomb Raider i w przyszłym tygodniu zainteresowani gracze zapoznają się z rozszerzeniem zatytułowanym „The Pillar”.

Shadow of the Tomb Raider nie osiągnęło oczekiwanych rezultatów, ale Eidos Montreal kontynuuje przedpremierowe plany. Twórcy właśnie zapowiedzieli drugi dodatek, który będzie dostępny od 18 grudnia.

NieR: Automata Game of the YoRHa Edition już oficjalnie

Shadow of the Tomb Raider The Pillar ponownie znacząco rozszerza przygodę Lary. Bohaterka trafi do tajemniczego, starożytnego skarbca, gdzie będzie musiała zmierzyć się z kolejnymi siłami Trójcy. Jednocześnie kolejnym problemem Lary będą podkręcone warunki pogodowe.

Twórcy niestety nie przygotowali konkretnego zwiastuna prezentującego dodatek, ale przedstawiciele studia postanowili opowiedzieć o pracy nad grą. Jest to odrobinę zmarnowany potencjał, jednak pewnie w kolejnych dniach otrzymamy możliwość spojrzenia na tytuł.

Aktualnie Square Enix nie potwierdziło dalszych losów poszukiwaczki skarbów. Eidos Montreal ma jeszcze kilka dodatków do zaproponowania, jednak możemy śmiało sądzić, że zespół pracuje już nad kolejnym projektem lub deweloperzy pomagają Crystal Dynamics stworzyć The Avengers Project.

Tagi: Eidos Montreal Shadow of the Tomb Raider Square Enix