Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.12.2018 17:44
Spider-Man: Uniwersum bije rekordy i zbiera same pochwały w recenzjach
3304V

Spider-Man: Uniwersum bije rekordy i zbiera same pochwały w recenzjach

My na premierę Spider-Man: Uniwersum musimy jeszcze trochę poczekać, ale film mogą już oglądać w kinach Amerykanie. Okazuje się, że wybierają się na niego tłumnie.

Spider-Man: Uniwersum dopiero co wskoczył do kin w USA, a już bije rekordy popularności. Rzeczony film animowany zarobił już 35 milionów dolarów w 3 dni od premiery. To historyczny rekord dla filmów animowanych, które trafiały na srebrny ekran w USA, w grudniu. Biorąc pod uwagę również wyniki międzynarodowe, szacuje się, że film Spider-Man: Uniwersum wygenerował już 56 milionów dolarów (przy budżecie wynoszącym 90 milionów dolarów).

Rzeczony film zbiera praktycznie same pochwały wśród recenzentów i widzów. Średnia ocen w popularnym filmowym portalu Rotten Tomatoes to aż 94% od krytyków i 95% od widzów.

W Spider-Man: Uniwersum zobaczymy sześciu różnych Spider-Manów. Wszystko dzięki załamaniom czasoprzestrzennym. Pomoc całej gromadki bohaterów okaże się jednak bezcenna przy konfrontacji z Kingpinem. Do tej walki stają: Peter Parker, Spider-Gwen, Spider-Man Noir, Peni Parker i Peter Porker. W naszych kinach film pojawi się 25 grudnia 2018 r.

Tagi: film kino spide-man trailer