Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.12.2018 14:11
Pagan Online na rozgrywce. Twórcy World of Tanks pokazują swoje Diablo
3169V

Pagan Online na rozgrywce. Twórcy World of Tanks pokazują swoje Diablo

Wargaming po wpadce Blizzarda z Diablo Immortal zdecydował się na ujawnienie własnego hack and slasha. Pagan Online w końcu otrzymało pierwszy materiał, który zwiastuje walkę ze sporymi grupami przeciwników.

Blizzard nadal nie pozbierał się po negatywnych opiniach dotyczących Diablo Immortal, jednak Wargaming nie zamierza czekać. Firma właśnie ujawniła pierwszy materiał pokazujący czystą rozgrywkę z Pagan Online.

Pagan Online zapowiedziane. Wargaming rzuca rękawice Diablo

Pagan Online pod wieloma względami przypomina typowego hack and slasha. Gracz wskoczy w buty jednego z bohaterów i będzie go rozwijał zbierając jednocześnie nowy sprzęt. Twórcy zapowiadają krwawe walki i potężnych przeciwników do pokonania.

W sprawie gry wypowiedział się Uros Banjesevic, współzałożyciel i dyrektor kreatywny Mad Head Games:

"Pracujemy ciężko, aby dostarczyć taki system walki, aby był łatwy do wejścia w niego, ale trudny do opanowania. Inspirowaliśmy się MOBAmi, aby stworzyć unikatowych bohaterów ze specyficznymi umiejętnościami i specjalizacjami, tak aby każdy z nich sprawdzał się w innych scenariuszach bitewnych.”

Mad Head Games – zespół rozwijający Pagan Online – zapowiada stałe aktualizacje tytułu. Gra będzie rosnąć z każdym kolejnym miesiącem, a zainteresowani pobiorą nawet nowe rozdziały kampanii. Bardzo możliwe, że Wargaming zdecyduje się w tym wypadku na podobne wsparcie jak w przypadku World of Tanks, więc gracze mogą szykować się na sporo dodatkowej zawartości.

Kilka słów dodał również Jacob Beucler, dyrektor produktu w Wargaming:

„Ilość lootu w Pagan Online jest bardzo duża – chcemy aby gracze odkrywali i eksperymentowali z kombinacjami umiejętności, buffów, co będzie czynić ich rozgrywkę jeszcze bardziej efektywną. To oznacza poznawanie nowych postaci, jak chcesz nimi grać, w czym są dobre i próbowanie nowych przedmiotów tak, aby odnaleźć jak najbardziej zabójcze kombinacje.”

Pierwszy materiał wygląda naprawdę nieźle – niektórzy mogli liczyć na bardziej mroczną atmosferę, jednak trudno nie odnieść wrażenia, że nawet w takiej barwnej oprawie, Pagan Online może okazać się sporą ciekawostką. 

Tagi: Mad Head Games Pagan Online wargaming

Nie przegap